HIINA MEDITSIIN

HIINA MEDITSIINI
DIAGNOSTIKA JA TERAAPIAD. Akupunktuur.
Hiina meditsiini teraapiate alla kuulub nii akupunktuur, nõelravi, akupressuur, taimravi, vajadusel moksa, kupud, massaaž, toitumisnõuanded vastavalt keha seisundile, liikumis- ja elustiili soovitused.

ARMIRAVI
Hiina meditsiini järgi tekivad haigused siis, kui inimese kehas mingil põhjusel energia vabalt ei liigu. Üheks põhjuseks võivad olla armid, nii operatsiooni- kui traumajärgsed. Mida sügavam on haav ja mida halvemini see kokku on kasvanud, seda tihkemaks muutuvad koed selles piirkonnas, jäädes takistuseks energia liikumisele. Nõelraviga on võimalik muuta arme pehmemaks, parandada selle ümbruses verevarustust ning läbi selle toetada kogu organismi tervenemist. Armiravi on sobilik nii värskete kui ka väga vanade armide puhul.
MEIE ARSTID

Tiial on üle 35 aasta pikkune kogemus meditsiinis ning sügav missioon ja pühendumus aidata inimesi lääne meditsiini ja hiina meditsiini sümbioosi kaudu. Lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatrina 1988. aastal. Töötanud alguses kooliarstina, üldarstina, siis 13 aastat perearstina ja ka tervisekeskuste arstina Soomes. Hiina meditsiiniga esmane kokkupuude oli 1991. aastal dr. Ilmar Merisalu juhendamisel ning on end täiendanud selle valdkonna ekspertide nagu dr Rene Bürkland ja dr Salustino Z. Wong juures.

Marika on erialalt arst-mikrobioloog. Hiina meditsiini koolituse lõpetas ta aastal 2019 dr. Rene Bürklandi käe all. Lisaks on õppinud hiina taimravi dr Salustino Z. Wongi juhendamisel. Marika on otsekohene, töökas, laia silmaringiga, rõõmsameelne. Arstina huvitab teda kõige rohkem vaimse tervisega ja günekoloogilste probleemidega seotud tervisemurede lahendamine.